AVM EKRAN YÖNETİMİ
Dijital Signage sistemine sahip olan AVM lerin sayısı her geçen gün artıyor. Ziyaretçi sayısı ve mağazaların satış performasına olumlu etkisi olduğu için Alışveriş Merkezlerinin yöneticileri ekran yönetimini daha fazla önemsiyor.

AVM lerin içinde veya dışında yer alan ekranlar sayesinde duyuru ve kampanyalarını anlık içerik güncellemesi özelliği sayesinde ziyaretçilerine hızlı şekilde ulaştırabiliyor.

Bu sayede gelen ziyaretçilerin alışverişini genel kitleyi bilgilendirme, bilinçli tüketiciyi yönlendirme ve kararsız kitleyi etkileme özelliği sayesinde yardımcı etkendir.
AVM Bilgilendirme Ekranları Neden Önemlidir?

Duyuru Maliyetlerinizi Düşürün

“AVM ekranlarının tercih edilmesinin öncelikli nedeni, reklam ve duyuru maliyetlerinin düşmesi, ayrıca satışların artması”

AVM yönetiminin güncel duyurularında operasyonel sabit giderlerinizi ortadan kaldırmış olursunuz. Bu nedenle daha çok duyuruyu ekonomik şekilde sağlayabilirsiniz.
Örneğin; Klasik duyuru alanlarında kullanılan poster veya afiş ile tek mesaj veriliriyor. Digital Signage ekran yönetim sistemine sahipseniz, yüzlerce farklı içeriği çok daha ekonomik koşullarda ziyaretçilerinize sunma imkanına sahip olursunuz.

Sürekli Güncel

Bilgilendirme ekranları çevrimiçi yönetimi sayesinde anlık değişiklik kolaylığı sağlar ve kurumsal iletişiminizi güçlendirir.
Çünkü AVM lerde yer alan mağaza, restoran ve diğer işletmeler dönemsel kampanyalarını hızlı ve güncel şekilde ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz,
AVM yönetimin duyuruları sayesinde ziyaretçi yönlendirme etkisi daha hızlı gerçekleşir.

Son yıllarda artış gösteren indoor ve outdoor led ekranlarının içerik yönetiminde yeni nesil içerik ajansı hizmetiyle 5.yılında olan Fits İstanbul Vi Screens markasıyla tecrübeli ekibiyle size özel çözümler üretmeye devam ediyor. Bilgi için, Müşteri Hizmetleri: 0 850 241 07 85